Global Credit

Global Credit: діяльність компанії та відгуки клієнтів

Компанія «Global Credit» була заснована в 2012 році. За час діяльності, вона зарекомендувала себе як надійну і стабільну організацію, яка надає громадянам фінансову допомогу на вигідних умовах. Сьогодні відділення компанії розташовані в багатьох містах країни, що робить послуги більш доступними для всіх категорій населення.

«Global Credit»: інформація про умови кредитування

Для тих, кому терміново потрібні гроші, компанія «Глобал Кредит» пропонує вигідні умови, простий і зручний спосіб оформлення. Так, в залежності від потреб, тут можна оформити кредит на суму від 200 до 10 000 гривень, на термін 14 днів.

Для людей, які звернулися в компанію вперше або повторно, діють акції. Завдяки цьому можна отримати кошти зі значною знижкою на комісію (до 10%).

Наявність безлічі відділень робить послугу доступною для літніх людей, яким важко освоїти онлайн оформлення.

Процентна ставка

Компанія «Глобал Кредит» встановила для всіх клієнтів однаковий розмір процентної ставки - 2,0. Однак кожна людина може скористатися 10-відсотковою знижкою при оформленні кредиту.

Відносно нових клієнтів проводяться акції, в результаті яких можна отримати знижку 50% на першу позику.

 

Постійні клієнти, вчасно погашають фінансові зобов'язання, також можуть скористатися знижками при розрахунку процентної ставки.

 

Хто може скористатися послугами компанії «Global Credit»

Всі онлайн сервіси мають свої вимоги до людей, які можуть скористатися послугами компанії. Щоб оформити кредит в компанії "Глобал Кредит", необхідно мати:

 • вік від 18 до 71 року;
 • паспорт та ідентифікаційний номер;
 • особистий телефон;
 • електронну пошту;
 • особисту банківську карту.

«Global Credit»: переваги та особливості сервісу

Компанія зацікавлена в залученні нових клієнтів, тому надає максимально вигідні умови співпраці. Серед переваг сервісу варто відзначити наступне:

 • доступні послуги по всій території країни, в тому числі і в регіональних відділеннях;
 • можливість оформити кредит в будь-який час доби;
 • можна продовжити термін дії договору онлайн, в особистому кабінеті;
 • кількість пролонгацій необмежена;
 • всі послуги прозорі, не мають прихованих платежів;
 • для отримання кредиту не треба надавати заставу або залучати поручителів.

«Глобал Кредит»: порядок оформлення позики

Оформити кредит в компанії досить просто. Головне щоб була створена і активована електронна пошта, було стійке з'єднання з інтернетом.

Для зручності клієнтів на сайті компанії є віртуальний калькулятор, за допомогою якого можна швидко визначити суму відсотків та дату виплат. Якщо умови кредитування вас влаштовують, то можна переходити до подальшого оформлення.

На сайті компанії «Глобал Кредит» необхідно пройти реєстрацію. Для цього треба внести особисті дані в кожне поле і рядок. Важливо вказувати достовірну інформацію, перевіряти якість написаних слів. Будь-яка помилка, в тому числі і граматична, буде сприйнята системою як обман, і заявка буде відхилена.

Після реєстрації, в особистому кабінеті необхідно внести дані банківської карти і пройти верифікацію.

Також необхідно підтвердити заявку на кредит і підписати кредитний договір. Це проводиться за допомогою коду, який відправляється на номер телефону.

«Глобал Кредит»: можливі причини відмови

Основна маса рішень за заявками має позитивний результат. Однак трапляються і відмови, найбільш часто вони виникають з причин:

 • недостовірних особистих даних або наявність помилок при написанні;
 • непогашених зобов'язань в компанії «Глобал Кредит»;
 • кредитних зобов'язань на значну суму;
 • зіпсованої кредитної історії;
 • через відсутність паспорта або якщо вік позичальника більше 71 року.

«Глобал Кредит» і промокоди

Клієнтам, вчасно погашають кредитні зобов'язання, компанія пропонує скористатися знижками при оформленні таких кредитів. Також всім клієнтам пропонується 10-відсоткова знижка на суму нарахованих відсотків.

Як можна погасити кредит

Компанія "Global Credit" розробила кілька доступних і зручних способів погашення кредиту і нарахованої комісії. Для цього можна скористатися:

 • особистим кабінетом компанії «Global Credit», при бажанні є можливість погасити кредит раніше, не чекаючи встановленої дати виплати;
 • терміналами самообслуговування: Pay Master, Easy Pay, Web Money;
 • особистим кабінетом Приват24;
 • будь-яким відділенням компанії "Глобал Кредит" незалежно від того в якому місті ви перебуваєте або оформляли кредит.

Відповідальність за прострочення

За несплату в строк, нараховується високий відсоток. Він перевищує два рази те значення, яке було встановлено при укладенні договору.

Однак кожному клієнту надається три дні, після обов'язкової дати погашення, протягом яких не відбувається застосування штрафних санкцій. Якщо протягом цього періоду не відбулося погашення або клієнт не скористався пролонгацією, то з четвертого дня нараховується пеня.

Для того щоб дані заходи не були застосовані, необхідно завчасно повідомити співробітнику компанії про фінансові ускладнення.

Так, багато клієнтів використовують продовження терміну дії договору. Сплативши лише відсоток за користування коштами, можна відстрочити виплату кредиту на необхідний термін.

Відгуки клієнтів

За період діяльності компанії «Глобал Кредит», її послугами встигли скористатися тисячі громадян. Завдяки лояльному відношенню до кожного позичальника, оформити кредит змогли пенсіонери, безробітні, студенти, мами, що знаходяться в декретній відпустці.

На підставі відгуків громадян, для оформлення позики необхідний мінімальний пакет документів, розгляд заявки та перерахування коштів відбувається швидко. Всі клієнти відзначають прозорі і зрозумілі умови кредитного договору, радять сервіс близьким і знайомим.

Відгуки про Global Credit

Oцінка
0/5 (оцінок: 0)
0

Global Credit

Розмір 1-го кредиту 200грн
Макс. сума 10000грн
Комісія 2 %
Термін 1-30Днів
сума позики
грн
на термін
Днів
Комісія:
грн
До виплати:
грн
Подати заявку