Dinero

Dinero: огляд компанії та відгуки користувачів

Незалежно від місця роботи і положення, кожна людина стикається з непередбаченими фінансовими ситуаціями. Брати в борг у родичів або знайомих не зовсім зручно. Найбільш прийнятним виходом є оформити кредит у фінансовій організації. Так, сервіс «Dinero» надає фінансові послуги на дуже вигідних умовах.

Компанія не перший рік надає послуги і користується заслуженою популярністю у клієнтів. Численні відгуки відзначають:

 • професійний підхід до кожної людини;
 • швидке зарахування коштів;
 • вигідні умови.

«Dinero»: вся інформація про послуги

Оформити заявку і отримати кошти від компанії «Dinero» дуже просто. Заповнивши анкету онлайн, кошти надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин. Так, нові клієнти можуть оформити кредит на 2500 гривень, не сплачуючи комісію і відсотки.

При повторному оформленні, розмір комісії буде залежати від суми кредитування. А дізнатися її розмір можна на сайті компанії, скориставшись калькулятором.

Скористатися послугами сервісу може громадянин країни, віком від 18 до 75 років. Обов'язкова умова-відсутність прострочених заборгованостей в інших мікрофінансових компаніях.

Щоб оформити кредит, необхідно мати:

 • дійсний паспорт та ідентифікаційний номер;
 • доступ в інтернет;
 • банківську карту;
 • особистий телефон.

На основі відгуків клієнтів, для того щоб оформити позику, необхідно не більше 15 хвилин. Також користувачі відзначають, що компанія «Dinero» пропонує найбільш низький відсоток за користування коштами, в порівнянні з аналогічними компаніями МФО.

«Dinero»: як отримати кредит

На офіційному сайті є спеціальний калькулятор. Необхідно ввести потрібну суму і термін. Після цього натиснути кнопку «Подати заявку».

 • На наступній сторінці можна відредагувати суму кредиту, персональні дані. Тут калькулятор розрахує суму відсотків, визначить дату погашення. Також треба ввести особисті дані. Це: Фої, ІПН, контакти-номер особистого телефону та адреса електронної пошти. Також потрібен пароль, далі він буде використовуватися для входу в кабінет. Заповнивши всі рядки треба натиснути кнопку «Далі».
 • При виникненні питань при заповненні заявки, можна зв'язатися з менеджерами компанії, зателефонувавши на телефон гарячої лінії або скористатися формою зворотного зв'язку.

Пройшовши реєстрацію, система переведе вас в особистий кабінет. Тут можна виконувати всі необхідні дії:

 • оформляти заявку;
 • вносити дані банківської картки;
 • знайомитися кредитним договором і підписувати його.

Виконавши ці дії, замовлена сума надійде на рахунок протягом декількох хвилин.

При заповненні анкети важливо вказувати максимально достовірну інформацію. В іншому випадку система відхилить задоволення заявки. Банківська карта повинна належати тільки позичальникові. Відмова може бути отримана і з інших причин, зокрема, через:

 • наявності непогашеного кредиту. Якщо заявка подана відразу після погашення раніше взятого кредиту, то через затримки в оновленні системи Бюро Кредитних Історій за людиною може значитися заборгованість;
 • зіпсованої кредитної історії;
 • неточностей або допущених помилок, у тому числі і помарок, при заповненні заявки;
 • введення даних чужої банківської карти;
 • можливих технічних неполадок в роботі сайту.

 

Як всі фінансові організації, компанія «Dinero» залишає за собою право не повідомляти про причини відмови. Система, що перевіряє дані заявки, працює автоматично. Адже рішення кожен клієнт отримує миттєво. Також система може повідомити попереднє рішення, на підставі, внесених вами даних.

 

«Dinero»: що робити в разі відмови

Якщо після розгляду заявки прийнято негативне рішення, людина може повторити процедуру через 30 днів. Часто буває, що після оновлення сервера бюро кредитних історій, кредитна історія людини поліпшується.

Якщо ви впевнені, що стався технічний збій, необхідно зв'язатися з представником компанії. У цьому випадку фахівці проведуть повторний розгляд заявки.

«Dinero»: порядок дій при позитивному рішенні

Якщо попереднє рішення системи позитивне, то для остаточного висновку, необхідно завантажити електронну копію паспорта, використовуючи сторінки з особистою фотографією та пропискою.

Якщо система прийме остаточне позитивне рішення, то кошти будуть зараховані на рахунок миттєво.

«Dinero»: як можна погасити кредит

Компанія розробила кілька способів для погашення кредиту. Це можна зробити:

 • в особистому кабінеті компанії, використовуючи банківську карту;
 • у будь-якій банківській установі;
 • в терміналі самообслуговування.

«Dinero»: переваги сервісу

На основі відгуків клієнтів, компанія характеризується як надійна, персонал відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта, професіоналізмом. Основна мета організації – надавати фінансову підтримку громадянам країни, надаючи доступні кредити.

Кожен клієнт може скористатися достроковим погашенням, при цьому комісія за користування коштами буде стягуватися тільки за дні фактичного користування.

Відповідальність за прострочення

За несплату в строк, нараховується додаткова пеня в розмірі 1,5% від суми невиплаченого кредиту в день.

Ситуації у кожної людини трапляються різні, тому при фінансових утрудненнях, необхідно зв'язатися з представниками кампанії. Вони запропонують оптимальні шляхи виходу із ситуації. Наприклад, можна оформити пролонгацію договору. Це можна зробити з особистого кабінету, збільшивши термін користування коштами на період від 7 до 14 днів. При цьому необхідно сплатити тільки комісію за пролонгацію.

Відгуки клієнтів

Якщо вам потрібні гроші на подарунок, поїздку, або для вирішення побутових проблем - сервіс «Dinero» саме те, що вам необхідно. Численні відгуки клієнтів, свідчать про швидке оформлення та отримання коштів.

Незважаючи на те, що компанія функціонує нетривалий час, її послугами встигли скористатися велика кількість пенсіонерів, студентів, людей, які не мають постійного місця роботи.

Основна маса відгуків свідчить про те, що компанія надає реальну фінансову допомогу людям, в тому числі і малозабезпеченим громадянам, які найбільш часто потребують підтримки.

Відгуки про Dinero

Oцінка
0/5 (оцінок: 0)
0

Dinero

Розмір 1-го кредиту 300грн
Макс. сума 10000грн
Комісія 1.3 %
Термін 7-30Днів
сума позики
грн
на термін
Днів
Комісія:
грн
До виплати:
грн
Подати заявку